» Archiwum 2012

THM numerem 1 w woj. świętokrzyskim
Ogólnopolski Ranking Techników "Perspektyw" i "Rzeczypospolitej" 2012

« Ranking 2011      Ranking 2013 »

W roku 2012 nasza szkoła obroniła pozycję lidera w Rankingu Techników województwa świętokrzyskigo oraz zajęła 94 miejsce w kraju (według Ogólnopolskiego Rankingu Techników "Perspektyw" i "Rzeczypospolitej").

Liczba punktów: 65,16
Najlepsze technikum w województwie świętokrzyskim (w 2011r. - również miejsce I).

Pobierz ranking wojewódzki..
Liczba punktów: 65,16
Miejsce: 94
Jedyna szkoła z powiatu ostrowieckiego ujęta w I "setce" najlepszych szkół w Polsce.
Jedyne technikum z powiatu ostrowieckiego ujęte wśród 250 najlepszych techników w Polsce.

Pobierz ranking ogólnopolski..
Liczba punktów: 68,72
Miejsce: 58 (awans z miejsca 61)
Jedyne technikum z województwa świętokrzyskiego ujęte w I "setce" najlepszych techników w Polsce.

Pobierz podranking maturalny..
Wynik: 1,660
Miejsce: 84 (awans z miejsca 149)
Jedyna szkoła z powiatu ostrowieckiego ujęta wśród 180 najlepszych szkół w Polsce.

Pobierz podranking olimpijski..

W roku 2012 Kapituła Rankingu zmieniła kryteria tworzenia zestawienia najlepszych szkół:
- wynik matury z przedmiotów obowiązkowych - 30%,
- wynik matury z przedmiotów dodatkowych - 15%,
- sukcesy w olimpiadach - 20%,
- egzaminy zawodowe - 30%,
- opinia akademicka - 5%.

Dyplom dla najlepszego technikum w województwie, z rąk wiceminister edukacji p. Lilli Jaroń, odebrali: dyr. Czesław Golis, p. Radosław Moskal oraz przedstawiciele ubiegłorocznych olimpijczyków. Wręczenie dyplomu miało miejsce w Warszawie podczas XIV Gali podsumowującej Ogólnopolski Ranking "Perspektyw" i "Rzeczpospolitej".

Nasze szkoły w czołówce..

« Ranking 2011      Ranking 2013 »