» Archiwum 2013

TME sponsorem szkoły
Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. z Łodzi

W dniu 29 marca 2013 r. została zawarta umowa o objęciu Zespołu Szkół nr 3 (THM) patronatem przez firmę Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Dokument podpisali przedstawiciele firmy TME p. Adam Kuczyński oraz p. Agnieszka Maciak - Członkowie Zarządu TME oraz p. Czesław Golis - Dyrektor ZS nr 3. Ustalono przedstawicieli obu stron odpowiedzialnym za współpracę, ze strony firmy TME - p. Wojciecha Kuczyńskiego i p. Agnieszkę Czechowską, zaś ze strony ZS3 - p. Czesława Golisa i p. Radosława Moskala.

W ramach współpracy firma TME dostarczyła szkole części elektroniczne za kwotę ponad 3100 zł, które posłużą jako pomoce dydaktyczne oraz elementy do prac wykonywanych w ramach VI Olimpiady Innowacji Technicznych, m.in. pracy Piotra Żebrowskiego (kl. 3 Tm) - "Urządzenie do przeprowadzania procesów obróbki cieplnej".

Nasza szkoła zobowiązała się udostępnić nauczycielom, uczniom i rodzicom informacji dotyczących oferty handlowej TME, sposobu zakupu i zasad korzystania ze sklepu internetowego TME na stronie www.tme.eu. Wyeksponować dostarczone materiały marketingowe TME w postaci katalogów, banerów rolowanych, plakatów w szkole. Zamieścić na stronie internetowej www.zs3ostrowiec.pl logo firmy z oznaczeniem TME jako Nowego Partnera Technologicznego Szkoły. Przekazać, na spotkaniu zorganizowanym wspólnie przez Szkołę i TME dla uczniów, podstawowe informacje o działalności TME. Wymieniać informacje dotyczące potrzeb, problemów i możliwości kształtowania umiejętności praktycznych i teoretycznych uczniów w obszarze nowoczesnych technologii. Zorganizować na terenie szkoły badania związane z rozpoznawalnością marki TME.

Należy zaznaczyć, że nie po raz pierwszy firma TME wspiera uczniów Zespołu Szkół nr 3 w realizacji prac biorących udział w Olimpiadzie Innowacji Technicznych. W 2008 roku firma podarowała elementy i podzespoły elektroniczne do pracy pt. "Eko House System". Autorzy pracy: Mateusz Rusak i Łukasz Sala w II OIT (2009) zdobyli tytuły laureatów w kategorii "Pomysł techniczny", opiekunem był p. Radosław Moskal.