» Leonardo da Vinci 2008

Wyjazd nauczycieli do Włoch

"Leonardo da Vinci 2008" w ZS Nr 3
Zagraniczne praktyki zawodowe w Hiszpanii

« Leonardo 2007      Leonardo 2009 »

Z unijnych funduszy programu Leonardo da Vinci 2008 zostały zatwierdzone do realizacji dwa projekty napisane przez naszych nauczycieli:
- "Doświadczenie zawodowe w Hiszpanii szansą na pracę w Polsce" - autorzy: p.Radosław Moskal, p.Witold Rogowski, tłumaczenie na j. angielski: p.Jolanta Świąder, miejsce: Malaga (Hiszpania), uczestnicy: 20 osób z kl.III technik elektronik i technik informatyk
- "Technik logistyk na praktyce w Hiszpanii" - autor: p.Alicja Żuchowska, miejsce: Walencja (Hiszpania), uczestnicy: 18 osób z kl.III technik logistyk.
Oba projekty zostały zrealizowane w roku szkolnym 2008/2009. Wszyscy uczestnicy praktyk otrzymali dokument Europass Mobility.

• Malaga (Hiszpania) - 20 uczniów (elektronika, informatyka) - zobacz relację..

Praktyki zawodowe - Malaga 2009
    PRAKTYKI ZAWODOWE - MALAGA 2009 (HISZPANIA)

• Walencja (Hiszpania) - 18 uczniów (logistyka) - zobacz relację..